Teslimat Koşulları

Ürün sevki ve teslimatı:

  1. Üye müşterilerimize K.Kartı ile ödeme, Mail Order veya banka havalesi ile yapılır. Açık hesap çalışılmaz. Ödeme yapılmadan ürün sevkiyatı yapılmaz.
  2. Bayi müşterilerimize K.Kartı ile , Mail Order veya banka havalesi yoluyla ödeme yaptıktan sonra ürün sevkiyatı yapılabileceği gibi, cari hesaplarına tanımlanan limit tutarı kadar da ürün sevkiyatı yapılabilir.

Hafta içi saat 16.00'ya kadar verilen siparişler aynı gün, 16.00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoyla gönderilir. Hafta sonu saat 11.00'e kadar verilen siparişler stok durumuna göre aynı gün, 11.00'dan sonra verilen siparişler pazartesi kargoya verilir.

Ürün teslimatı A Telekomünikasyon deposundan yapılmaktadır. Uzak mesafe teslimatlarda anlaşmalı kargo şirketi ile yapılmaktadır. Otobüs veya diğer yollarla ürün gönderilmez. Arızalı ürün ve diğer işlemler için anlaşmalı kargo şirketi kullanılır. Kargo ile gönderimlerde nakliye ve sigorta ücreti alıcıya aittir. Kargoda oluşabilecek kayıp ve hasarlar bu kapsamda işleme alınılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından (ARAS KARGO ) garantisi ile size teslim edilecektir.

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.